SPLETNA STRAN ZA TRETJEŠOLCE

Pozdravljeni tretješolci in starši

Za nami sta že dva tedna učenja na daljavo. Od tretjega tedna dalje boste na spletni strani Osnovne šole Idrija s klikom na “Gradivo za delo na domu” preusmerjeni na spletno stran učencev tretjih razredov. Vse gradivo za delo in informacije o šolskem delu boste dobili na tej povezavi.

Gradivo bo objavljeno postopoma in ne več za ves teden. Našli ga boste v zgornjem zavihku Gradivo za delo na domu. Izbrali boste ustrezen predmet in zaporedni teden pouka na daljavo.

V minulih dveh tednih smo učiteljice skrbno izbirale snov in se odločale za vsebine, ki so učencem bližje. Očitno bo trenutna situacija trajala še kar nekaj časa. V nadalje bodo nekatere vsebine za otroke nove, verjamemo, da jim jih boste znali približati in razložiti.

Hvala za vse povratne informacije, lepe želje in spodbudo pri našem delu.

Razredničarke 3. razredov